Property Sale
Sale
$355,000
DeedBook 8858, Page 976
Year Built: 2004
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $16,245 | -0.6% |
| 2024 | $16,347 | +40.1% |
| 2023 | $11,669 | -0.4% |
| 2022 | $11,713 | +4.5% |
Year Built: 2004
113 Logan Ave.
Residential
324 Sip Avenue
Residential
368 Sip Ave.
Residential
360 Sip Ave.
Residential
370 Sip Ave.
Residential