Skip to content

380 Sip Ave.Jersey City, NJ 07306

Last Sale Date
Jun 28, 2001

Property Information

Block10201
Lot29
Qualifier---
CountyHudson
MunicipalityJersey City
Tax Map Page102

Building Details

Building Class---
DescriptionACCESS ROAD
Dwellings---
Zoning---
Sq Footage---
Acreage0.06

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$100,000
96%
Improvement Value:$3,900
4%
Total Assessment$103,900

Sale
$0