Property Sale
Sale
$670,000
From:
To:
DeedBook 9204, Page 771NU CodeImproved post-assessment (7)Recorded5/31/2017
From:
To:
Year Built: 2017
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $18,152 | -0.6% |
| 2024 | $18,266 | +81.9% |
| 2023 | $10,041 | -0.4% |
| 2022 | $10,079 | +4.5% |
From:
To:
Year Built: 2017
28 Logan Ave.
Residential
24 Logan Ave.
Residential
82 Logan Ave.
Residential
8 Holmes Ave.
Residential
390 Sip Ave.
Residential