Property Sale
Sale
$958,500
Sq Ft1,141DeedBook 9488, Page 988Recorded6/21/2021
Year Built: 2018
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $19,474 | -0.6% |
| 2024 | $19,596 | +25.9% |
| 2023 | $15,559 | -0.4% |
| 2022 | $15,617 | +4.5% |
Year Built: 2018
10 Provost St.
Residential
10 Provost St.
Residential
10 Provost St.
Residential
10 Provost St.
Residential
88 Morgan St.
Residential