Property Sale
Sale
$190,000
DeedBook 8906, Page 171
Year Built: 1847
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,251 | -0.6% |
| 2024 | $7,296 | +40.1% |
| 2023 | $5,208 | -0.4% |
| 2022 | $5,228 | +4.5% |
Year Built: 1847
227 Columbus Dr.
Residential
227 Columbus Dr.
Residential
227 Columbus Dr.
Residential
227 Columbus Dr.
Residential
227 Columbus Dr.
Residential