Property Sale
Sale
$349,000
From:
To:
Sq Ft702DeedBook 8925, Page 909Recorded8/13/2013
From:
To:
Year Built: 1847
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,171 | -0.6% |
| 2024 | $10,235 | +40.1% |
| 2023 | $7,306 | -0.4% |
| 2022 | $7,334 | +4.5% |
From:
To:
Year Built: 1847
347 Varick St.
Residential
167 Wayne St.
Residential
167 Wayne St.
Residential
186 Wayne St.
Residential
187 Wayne St.
Residential