Property Sale
Sale
$515,000
Sq Ft807DeedBook 9735, Page 25Recorded3/17/2023
Year Built: 1847
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,823 | -0.6% |
| 2024 | $10,891 | +40.1% |
| 2023 | $7,775 | -0.4% |
| 2022 | $7,804 | +4.5% |
Year Built: 1847
187 Wayne St.
Residential
158 Wayne St.
Residential
158 Wayne St.
Residential
227 Columbus Dr.
Residential
158 Wayne St.
Residential