Property Sale
Sale
$314,025
DeedBook 7307, Page 226
Year Built: 2004
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,602 | -0.6% |
| 2024 | $9,662 | +16.7% |
| 2023 | $8,281 | -0.4% |
| 2022 | $8,312 | -4.7% |
Year Built: 2004
143 Morgan St.
Residential
222 Montgomery St.
Residential
222 Montgomery St.
Residential
253 Washington St.
Residential
64 Mercer St.
Residential