Property Sale
Sale
$230,000
DeedBook 8780, Page 274
Year Built: 1865
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $11,453 | -0.6% |
| 2024 | $11,525 | +40.1% |
| 2023 | $8,227 | -0.4% |
| 2022 | $8,258 | +4.5% |
Year Built: 1865
No similar properties found nearby
Try More comps to widen the search with custom criteria.