Property Sale
Sale
$97,000
DeedBook 5724, Page 82
Year Built: 1857
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,254 | -0.6% |
| 2024 | $10,318 | +40.1% |
| 2023 | $7,366 | -0.4% |
| 2022 | $7,393 | +4.5% |
Year Built: 1857
250 York St.
Residential
341 Monmouth St.
Residential
236 Sixth St.
Residential
189 Montgomery St.
Residential
236 Third St.
Residential