Property Sale
Sale
$535,000
DeedBook 7519, Page 289
Year Built: 1900
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $16,294 | -0.6% |
| 2024 | $16,396 | +40.1% |
| 2023 | $11,704 | -0.4% |
| 2022 | $11,748 | +4.5% |
Year Built: 1900
1 Greene St.
Residential
1 Greene St.
Residential
1 Greene St.
Residential
202 Seventh St.
Residential
109 Erie Street
Residential