Skip to content

10 Hudson St.Jersey City, NJ 07302

Last Sale Date
Dec 3, 2024

Property Information

Block14502
Lot10
Qualifier---
CountyHudson
MunicipalityJersey City
Tax Map Page145

Building Details

Building Class---
DescriptionCOLGATE CLOCK
Dwellings---
Zoning---
Sq Footage---
Acreage6.95

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$10,425,000
100%
Improvement Value:$26,000
0%
Total Assessment$10,451,000

Sale
$0