Property Sale
Sale
$70,000
DeedBook 4635, Page 77
Year Built: 1910
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,733 | -0.6% |
| 2024 | $6,775 | +40.1% |
| 2023 | $4,836 | -0.4% |
| 2022 | $4,854 | +4.5% |
Year Built: 1910
35a Giles Ave.
Residential
261 Clinton Ave.
Residential
103 Stuyvesant Ave.
Residential
495.5 Monmouth Street
Residential
271 Fairmount Ave.
Residential