Foreclosure Case F-009479-15
Closed
Type: Residential Mortgage Foreclosure
Disposition: Dismissed By Court Without Prejudice
Year Built: 1900
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $11,585 | -0.6% |
| 2024 | $11,657 | +40.1% |
| 2023 | $8,322 | -0.4% |
| 2022 | $8,353 | +4.5% |
Year Built: 1900
249 Griffith St.
Residential
132 Poplar St.
Residential
170 Griffith St.
Residential
73 Bowers St.
Residential
57 Cottage St.
Residential