Property Built
Built
Year Built: 2006
Year Built: 2006
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $17,308 | -0.6% |
| 2024 | $17,417 | +40.1% |
| 2023 | $12,433 | -0.4% |
| 2022 | $12,479 | +4.5% |
Year Built: 2006
382 Fifth St.
Residential
219 Clinton Ave.
Residential
45 Jewett Ave.
Residential
150 Arlington Ave.
Residential
52 Belmont Ave.
Residential