Property Sale
Sale
$701,000
DeedBook 9816, Page 562Recorded4/19/2024
Year Built: 1910
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,209 | -0.6% |
| 2024 | $9,267 | +40.1% |
| 2023 | $6,615 | -0.4% |
| 2022 | $6,640 | +4.5% |
Year Built: 1910
173 Fairview Ave.
Residential
126 Jewett Ave.
Residential
250 Clinton Ave.
Residential
202 Fairview Ave.
Residential
845 Montgomery St.
Residential