Property Sale
Sale
$28,000
DeedBook 3331, Page 1040
Year Built: 1910
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,421 | -0.6% |
| 2024 | $10,487 | +40.1% |
| 2023 | $7,486 | -0.4% |
| 2022 | $7,514 | +8.3% |
Year Built: 1910
178 Wegman Pkwy.
Residential
122.5 Harrison Avenue
Residential
9 Williams Ave.
Residential
103 Storms Ave.
Residential
52 Romaine Ave.
Residential