Property Sale
Sale
$310,000
DeedBook 8806, Page 790
Year Built: 2006
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $11,357 | -0.6% |
| 2024 | $11,428 | +40.1% |
| 2023 | $8,158 | -0.4% |
| 2022 | $8,188 | +4.5% |
Year Built: 2006
316 Claremont Ave
Residential
198 Orient Ave.
Residential
224 Arlington Ave.
Residential
384 Summit Ave.
Residential
19 Siedler St.
Residential