Property Sale
SaleMulti
$725,000
Sq Ft956DeedBook 9924, Page 787Recorded8/26/2025
Year Built: 1900
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $2,599 | -0.6% |
| 2024 | $2,616 | +40.1% |
| 2023 | $1,867 | -0.4% |
| 2022 | $1,874 | +4.5% |
Year Built: 1900
67-69 Brinkerhoff St.
Residential
67-69 Brinkerhoff St.
Residential
67-69 Brinkerhoff St.
Residential
67-69 Brinkerhoff St.
Residential
67-69 Brinkerhoff St.
Residential