Property Sale
Sale
$390,000
Sq Ft1,885DeedBook 9786, Page 252Recorded11/20/2023
Year Built: 1905
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,641 | -0.6% |
| 2024 | $6,683 | +40.1% |
| 2023 | $4,770 | -0.4% |
| 2022 | $4,788 | +17.4% |
Year Built: 1905
193 Clendenny Ave.
Residential
332 Ege Ave.
Residential
153 Virginia Ave.
Residential
29 Williams Ave.
Residential
195 Clendenny Ave.
Residential