Property Sale
Sale
$352,000
DeedBook 7722, Page 144
Year Built: 2005
Jersey City, NJ 07304
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,253 | -0.6% |
| 2024 | $8,305 | +40.1% |
| 2023 | $5,928 | -0.4% |
| 2022 | $5,951 | +4.5% |
Year Built: 2005
527 M.L. King Drive
Residential
523 M.L. King Drive
Residential
531 M.L. King Drive
Residential
533 M.L. King Drive
Residential
33 Jewett Ave.
Residential