Skip to content

467 M.L. King DriveJersey City, NJ 07304

Last Sale Date
Feb 16, 1995

Property Information

Block19502
Lot5
Qualifier---
CountyHudson
MunicipalityJersey City
Tax Map Page195

Assessment

Land Value:$83,600
92%
Improvement Value:$7,100
8%
Total Assessment$90,700

Sale
$0
DeedBook 4844, Page 79