Property Sale
Sale
$114,000
From:
To:
Sq Ft803DeedBook 9306, Page 657Recorded5/16/2018
From:
To:
Year Built: 1897
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $639 | -0.6% |
| 2024 | $643 | +40.1% |
| 2023 | $459 | -0.4% |
| 2022 | $460 | +4.5% |
From:
To:
Year Built: 1897
No similar properties found nearby
Try More comps to widen the search with custom criteria.