Property Sale
Sale
$740,000
Sq Ft1,805DeedBook 9493, Page 993Recorded7/2/2020
Year Built: 1900
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,084 | -0.6% |
| 2024 | $10,147 | +40.1% |
| 2023 | $7,244 | -0.4% |
| 2022 | $7,271 | +4.5% |
Year Built: 1900
106.5 Lafayette Street
Residential
424 Pacific Ave.
Residential
348 Whiton St.
Residential
25 Crescent Ave.
Residential
17 Crescent Ave.
Residential