Property Sale
Sale
$24,500
DeedBook 3264, Page 1079
Year Built: 1900
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,971 | -0.6% |
| 2024 | $5,002 | +40.1% |
| 2023 | $3,571 | -0.4% |
| 2022 | $3,584 | +4.5% |
Year Built: 1900
43 Williams Ave.
Residential
279 Ege Ave.
Residential
233a Arlington Ave.
Residential
86a Virginia Ave.
Residential
5 Minerva St.
Residential