Property Sale
Sale
$575,000
Sq Ft1,404DeedBook 9851, Page 103Recorded9/30/2024
Year Built: 1897
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,121 | -0.6% |
| 2024 | $7,166 | +40.1% |
| 2023 | $5,115 | -0.4% |
| 2022 | $5,134 | +4.5% |
Year Built: 1897
111 Lexington Ave.
Residential
87 Lexington Ave.
Residential
277 Ege Ave.
Residential
104 Clendenny Ave
Residential
132 Boyd Ave.
Residential