Property Sale
Sale
$115,000
DeedBook 4785, Page 124
Year Built: 1924
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,270 | -0.6% |
| 2024 | $6,310 | +40.1% |
| 2023 | $4,504 | -0.4% |
| 2022 | $4,521 | +4.5% |
Year Built: 1924
377 Ege Ave.
Residential
371 Ege Ave.
Residential
356 Ege Ave.
Residential
176 Boyd Ave.
Residential
36 Yale Ave.
Residential