Foreclosure Case F-025760-12
Closed
Type: Residential Mortgage Foreclosure
Disposition: Dismissed By Court Without Prejudice
Year Built: 1914
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,199 | -0.6% |
| 2024 | $6,238 | +40.1% |
| 2023 | $4,453 | -0.4% |
| 2022 | $4,469 | +4.5% |
Year Built: 1914
243 Lexington Ave.
Residential
351 Ege Ave.
Residential
311 Virginia Av.
Residential
9 Virginia Terrace
Residential
184 Union St.
Residential