Property Sale
Sale
$675,000
Sq Ft2,860DeedBook 9602, Page 326Recorded9/30/2021
Year Built: 2005
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,816 | -0.6% |
| 2024 | $9,878 | +40.1% |
| 2023 | $7,051 | -0.4% |
| 2022 | $7,078 | +4.5% |
Year Built: 2005
188 Arlington Ave.
Residential
62 Lafayette St.
Residential
123 Van Horne St.
Residential
205 Halladay St.
Residential
36 Union St.
Residential