Property Sale
Sale
$669,000
Sq Ft1,920DeedBook 9763, Page 440Recorded8/3/2023
From:
To:
Year Built: 1915
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $17,076 | +144.5% |
| 2024 | $6,984 | +40.1% |
| 2023 | $4,985 | -0.4% |
| 2022 | $5,004 | +4.5% |
From:
To:
Year Built: 1915
44 Wegman Pkwy.
Residential
35 Bostwick Ave.
Residential
111 Myrtle Ave.
Residential
39 Orient Ave.
Residential
110 Randolph Ave.
Residential