Skip to content

365 West Side Ave.Jersey City, NJ 07305

Last Sale Date
Jan 8, 1997

Property Information

Block21802
Lot1
Qualifier---
CountyHudson
MunicipalityJersey City
Tax Map Page218

Building Details

Building Class---
DescriptionPAVED PARKING
Dwellings---
ZoningI-2
Sq Footage---
Acreage---

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$1,785,900
99%
Improvement Value:$14,000
1%
Total Assessment$1,799,900

Sale
$0