Property Sale
Sale
$362,500
DeedBook 8744, Page 258
Year Built: 1900
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $14,966 | -0.6% |
| 2024 | $15,059 | +40.1% |
| 2023 | $10,750 | -0.4% |
| 2022 | $10,790 | +4.5% |
Year Built: 1900
332 New York Ave.
Residential
55 Montrose Ave.
Residential
639 Palisade Ave.
Residential
637.5 Palisade Avenue
Residential
18 Irving St.
Residential