Property Sale
Sale
$456,000
Sq Ft2,390DeedBook 9486, Page 801Recorded5/22/2020
Year Built: 1925
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,895 | -0.6% |
| 2024 | $5,932 | +40.1% |
| 2023 | $4,235 | -0.4% |
| 2022 | $4,250 | +4.5% |
Year Built: 1925
272a Grant Ave.
Residential
10 Iorio Ct.
Residential
274 Stevens Ave.
Residential
348 Armstrong Ave.
Residential
79 Audubon Ave.
Residential