Property Sale
Sale
$100,900
DeedBook 4483, Page 286
Year Built: 1990
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,442 | -0.6% |
| 2024 | $5,476 | +40.1% |
| 2023 | $3,909 | -0.4% |
| 2022 | $3,924 | +4.5% |
Year Built: 1990
44 Dogwood St.
Residential
43 Dogwood St.
Residential
146 Cottonwood St.
Residential
166 Cottonwood St.
Residential
156 Cottonwood St.
Residential