Property Built
Built
Year Built: 1992
Year Built: 1992
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,373 | -0.6% |
| 2024 | $6,415 | +42.3% |
| 2023 | $4,507 | -0.4% |
| 2022 | $4,525 | +4.8% |
Year Built: 1992
2 Alder St.
Residential
47 Walnut St.
Residential
11 Holly St.
Residential
89 Cottonwood St.
Residential
11 Walnut St.
Residential