Property Sale
Sale
$175,000
DeedBook 5847, Page 302
Year Built: 1992
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,955 | -0.6% |
| 2024 | $5,993 | +40.1% |
| 2023 | $4,278 | -0.4% |
| 2022 | $4,294 | +4.5% |
Year Built: 1992
141 Cherry St.
Residential
21 Redwood St.
Residential
28 Willow St.
Residential
18 Cedar St.
Residential
39 Juniper St.
Residential