Property Sale
Sale
$465,000
From:
To:
Sq Ft1,676DeedBook 9579, Page 336Recorded7/7/2021
From:
To:
Year Built: 1993
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,945 | -0.6% |
| 2024 | $9,001 | +40.1% |
| 2023 | $6,426 | -0.4% |
| 2022 | $6,450 | +4.5% |
From:
To:
Year Built: 1993
21 Willow Street
Residential
31 Birch Street
Residential
37 Locust Street
Residential
57 Locust Street
Residential
5 Willow St.
Residential