Property Sale
Sale
$280,000
DeedBook 8693, Page 39
Year Built: 1996
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,360 | -0.6% |
| 2024 | $6,401 | +42.3% |
| 2023 | $4,498 | -0.4% |
| 2022 | $4,516 | +4.8% |
Year Built: 1996
17 Butternut St.
Residential
11 Society Hill Dr. N
Residential
1 Butternut St.
Residential
26 Mulberry St.
Residential
11 Cypress St.
Residential