Property Sale
Sale
$300,000
From:
To:
DeedBook 9304, Page 720Recorded5/8/2018
From:
To:
From:
To:
Year Built: 1916
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,400 | -0.6% |
| 2024 | $6,440 | +40.1% |
| 2023 | $4,597 | -0.4% |
| 2022 | $4,614 | +4.5% |
From:
To:
From:
To:
Year Built: 1916
272 Old Bergen Rd.
Residential
54 Wade St.
Residential
143 Van Nostrand Ave.
Residential
86 Warner Ave.
Residential
280 Van Nostrand Ave
Residential