Property Sale
Sale
$560,000
Sq Ft2,032DeedBook 9955, Page 405Recorded1/8/2026
From:
To:
Year Built: 1922
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,569 | -0.6% |
| 2024 | $5,604 | +40.1% |
| 2023 | $4,000 | -0.4% |
| 2022 | $4,015 | +4.5% |
From:
To:
Year Built: 1922
80 Warner Ave.
Residential
18 Stevens Ave.
Residential
361 Van Nostrand Ave
Residential
29 Van Cleef St.
Residential
307 Cator Ave.
Residential