Property Sale
Sale
$375,875
From:
To:
Sq Ft2,600DeedBook 9619, Page 309Recorded12/1/2021
From:
To:
Year Built: 2002
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,399 | -0.6% |
| 2024 | $10,464 | +40.1% |
| 2023 | $7,470 | -0.4% |
| 2022 | $7,498 | +4.5% |
From:
To:
Year Built: 2002
305 Old Bergen Rd.
Residential
289 Old Bergen Rd.
Residential
318 Linden Ave.
Residential
213 Cator Ave.
Residential
282 Linden Ave.
Residential