Property Sale
Sale
$555,000
From:
To:
Sq Ft845DeedBook 9895, Page 418NU CodePartial parcel (6)Recorded4/22/2025
From:
To:
Year Built: 1900
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $2,903 | -0.6% |
| 2024 | $2,921 | +6.1% |
| 2023 | $2,753 | — |
From:
To:
Year Built: 1900
37 Thorne St.
Residential
37 Thorne St.
Residential
37 Thorne St.
Residential
258 Sherman Ave.
Residential
247 Cambridge Ave.
Residential