Property Sale
Sale
$95,000
DeedBook 3573, Page 118
Year Built: 1915
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $3,979 | -0.6% |
| 2024 | $4,004 | +40.1% |
| 2023 | $2,858 | -0.4% |
| 2022 | $2,869 | +4.5% |
Year Built: 1915
320 Old Bergen Rd.
Residential
135 Greenville Ave.
Residential
153 Custer Av.
Residential
411 Virginia Ave.
Residential
304 Garfield Ave.
Residential