Property Sale
Sale
$800,000
From:
To:
Sq Ft2,708DeedBook 9719, Page 41Recorded1/5/2023
From:
To:
From:
To:
Year Built: 1900
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,542 | -0.6% |
| 2024 | $10,608 | +40.1% |
| 2023 | $7,572 | -0.4% |
| 2022 | $7,601 | +4.5% |
From:
To:
From:
To:
Year Built: 1900
204 Hutton St.
Residential
263 Hutton St.
Residential
3152 Kennedy Blvd.
Residential
204 Sherman Ave.
Residential
16 Lincoln St.
Residential