Property Sale
Sale
$299,000
From:
To:
Sq Ft746DeedBook 9485, Page 327Recorded5/13/2020
From:
To:
Year Built: 1910
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,058 | -0.6% |
| 2024 | $6,096 | +40.1% |
| 2023 | $4,352 | -0.4% |
| 2022 | $4,368 | +4.5% |
From:
To:
Year Built: 1910
25 Bleecker St.
Residential
33 Thorne St.
Residential
33 Thorne St.
Residential
149 Webster Ave.
Residential
77 Sherman Pl.
Residential