Property Sale
Sale
$696,000
DeedBook 8046, Page 333
Year Built: 1920
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $22,417 | -0.6% |
| 2024 | $22,558 | +40.1% |
| 2023 | $16,103 | -0.4% |
| 2022 | $16,163 | +4.5% |
Year Built: 1920
1531 Kennedy Blvd.
Apartment
104 Booraem Ave.
Apartment
863 Pavonia Ave.
Apartment
943 Pavonia Ave.
Apartment
62 Bartholdi Ave.
Apartment