Property Sale
Sale
$800,000
From:
To:
DeedBook 9840, Page 549Recorded8/12/2024
From:
To:
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $16,334 | -0.6% |
| 2024 | $16,437 | +40.1% |
| 2023 | $11,733 | -0.4% |
| 2022 | $11,777 | +4.5% |
From:
To:
23 Old Bergen Rd
Commercial
36-38 Greenville Ave
Commercial
166 Old Bergen Road
Commercial
126 Linden Ave.
Commercial
120 Danforth Ave.
Commercial