Property Built
Built
Year Built: 1920
Year Built: 1920
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,006 | -0.6% |
| 2024 | $9,062 | +40.1% |
| 2023 | $6,469 | -0.4% |
| 2022 | $6,493 | +4.5% |
Year Built: 1920
669 Liberty Ave.
Residential
671 Liberty Ave.
Residential
655 Liberty Ave.
Residential
674 Liberty Ave.
Residential
656 Liberty Ave.
Residential