Property Sale
Sale
$224,000
DeedBook 5649, Page 51
Year Built: 1900
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,055 | -0.6% |
| 2024 | $10,118 | +40.1% |
| 2023 | $7,223 | -0.4% |
| 2022 | $7,250 | +4.5% |
Year Built: 1900
139 North St.
Residential
127 Grace St.
Residential
251 Hancock Ave.
Residential
121 Nelson Ave.
Residential
921 Summit Ave
Residential