Property Built
Built
Year Built: 2021
Year Built: 2021
From:
To:
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2022 | $3,519 | +24.6% |
| 2021 | $2,824 | +3.5% |
| 2020 | $2,729 | +78.5% |
| 2019 | $1,529 | +1.3% |
Year Built: 2021
From:
To:
No similar properties found nearby
Try More comps to widen the search with custom criteria.